PERFORMANCE CHEER DANCE CATEGORY

HIP HOP JUNIOR DIVISION

1ST PLACE- STUDIO 7 SPARTANS

2ND PLACE- SOUTHERN SCARLETES

3RD PLACE-UNITED COMMUNITY CHEER CLUB-TERMINATORS

HIP HOP SENIOR DIVISION

1ST PLACE ST JOSEPH’S CONVENT POS- SCORPIONS

2ND PLACE- STUDIO 7 SPARTANS

3RD PLACE- NAPARIMA GIRLS HIGHSCHOOL-DELTA FORCE

JUNIOR HIP HOP DOUBLES

1ST PLACE UNITED COMMUNITY CHEER CLUB-TERMINATORS

2ND PLACE SOUTHERN SCARLETS

SENIOR HIP HOP DOUBLES

1ST PLACE- UNITED COMMUNITY CHEER CLUB-TERMINATORS

JUNIOR POMS DOUBLES

1ST PLACE SOUTHERN SCARLETS

TEAM CHEER CATEGORY

NOVICE YOUTH MINI- LEVEL 1

1ST PLACE- CHEER FUSION ALL STARS-IGNITE

2ND PLACE- UNITED COMMUNITY CHEER CLUB TOTS

NOVICE YOUTH PREP DIVISION-LEVEL 1

1ST PLACE- ROSEWOOD TIGERS

2ND PLACE- BLUE EAGLES CHEER CLUB

3RD PLACE- CHEER FUSION ALL STARS INFERNO

NOVICE YOUTH OPEN DIVISION- LEVEL 1

1ST PLACE- STUDIO 7 SPARTANS

2ND PLACE- WOODBROOK SECONDARY SCHOOL- ECLIPSE

3RD PLACE- ST JOSEPH’S CONVENT POS- SCORPIONS

4TH PLACE- NAPARIMA GIRLS HIGH SCHOOL -BLUE WOLVES

5TH PLACE- UNITED COMMUNITY CHEER CLUB- TITANS

6TH PLACE- ST STEPHEN’S COLLEGE- SPARKS

INTERMEDIATE DIVISION-LEVEL 2

1ST PLACE- HOLY NAME CONVENT-BLUE JAGUARS

2ND PLACE- SOUTHERN SCARLETS

MEDIAN DIVISION- LEVEL 3

1ST PLACE- ST JOSEPH’S CONVENT POS- SCORPIONS

STUNT GROUP DIVISION

NOVICE YOUTH PREP- LEVEL 1

1ST PLACE- ROSEWOOD-TIGERS

NOVICE YOUTH OPEN-LEVEL 1

1ST PLACE- ST AUGUSTINE GIRLS HGHSCHOOL- STARLIGHTS

2ND PLACE- WOODBROOK SECONDARY SCHOOL-ECLIPSE

INTERMEDIATE- LEVEL 2

1ST PLACE- WOODBROOK SECONDARY SCHOOL-ECLIPSE

GRAND CHAMPIONS

TEAM CHEER

HOLYNAME CONVENT BLUE JAGUARS

STUNT GROUP

ROSEWOOD TIGERS

PERFORMANCE CHEER

ST JOSEPH’S CONVENT POS-SCORPIONETTES

NOVICE YOUTH MINI- LEVEL 1

1ST PLACE- CHEER FUSION ALL STARS-IGNITE

2ND PLACE- UNITED COMMUNITY CHEER CLUB TOTS

NOVICE YOUTH PREP DIVISION-LEVEL 1

1ST PLACE- ROSEWOOD TIGERS

2ND PLACE- BLUE EAGLES CHEER CLUB

3RD PLACE- CHEER FUSION ALL STARS INFERNO

NOVICE YOUTH OPEN DIVISION- LEVEL 1

1ST PLACE- STUDIO 7 SPARTANS

2ND PLACE- WOODBROOK SECONDARY SCHOOL- ECLIPSE

3RD PLACE- ST JOSEPH’S CONVENT POS- SCORPIONS

4TH PLACE- NAPARIMA GIRLS HIGH SCHOOL -BLUE WOLVES

5TH PLACE- UNITED COMMUNITY CHEER CLUB- TITANS

6TH PLACE- ST STEPHEN’S COLLEGE- SPARKS

INTERMEDIATE DIVISION-LEVEL 2

1ST PLACE- HOLY NAME CONVENT-BLUE JAGUARS

2ND PLACE- SOUTHERN SCARLETS

MEDIAN DIVISION- LEVEL 3

1ST PLACE- ST JOSEPH’S CONVENT POS- SCORPIONS

NOVICE YOUTH PREP- LEVEL 1

1ST PLACE- ROSEWOOD-TIGERS

NOVICE YOUTH OPEN-LEVEL 1

1ST PLACE- ST AUGUSTINE GIRLS HGHSCHOOL- STARLIGHTS

2ND PLACE- WOODBROOK SECONDARY SCHOOL-ECLIPSE

INTERMEDIATE- LEVEL 2

1ST PLACE– WOODBROOK SECONDARY SCHOOL-ECLIPSE

TEAM CHEER

HOLYNAME CONVENT BLUE JAGUARS

STUNT GROUP

ROSEWOOD TIGERS

PERFORMANCE CHEER

ST JOSEPH’S CONVENT POS-SCORPIONETTES